04/11/2016

Ayming se tradičně setkal se svými klienty v Praze a Brně

Poradenská společnost Ayming tradičně pozvala v říjnu přes tři stovky svých klientů na divadelní představení v Praze a Brně

Poradenská společnost Ayming (dříve Alma CG) již tradičně poděkovala svým klientům pozváním na divadelní představení v Praze a Brně. Více než 300 klientů Ayming si tak v říjnu mohlo užít Formanova Amadea s Miroslavem Donutilem v hlavní roli v brněnském divadle Husa na provázku a novou inscenaci ruské klasiky Evžen Oněgin pražského divadla ABC. V příjemné atmosféře pak zástupci Ayming informovali své klienty o úspěšném dokončení procesu rebrandingu a o přejmenování z původního názvu společnosti Alma CG na Ayming.

 

Každoroční pořádání divadelních představení pro naše klienti je již v Ayming tradice. Letos jsme se již pátým rokem, pří této neformální příležitosti, setkali s našimi klienty a prodiskutovali jak pracovní, tak osobní, úspěchy uplynulého roku. Letošního divadelního představení v Brně se také zúčastnili naši slovenští klienti, z čehož mám, zejména já, velkou radost,“ říká Kristína Šumichrastová, ředitelka Ayming pro ČR a Slovensko.

 

Klienti Ayming pak přivítali ještě jednu, úplně čerstvou zprávu. Společnost Ayming v říjnovém hodnocení prestižního ekonomického magazínu Capital získala jako jediná z poradenských společností exkluzivních 5 hvězdiček v kategorii Optimalizace nákladů, čímž se dostala před společnosti jako Deloitte, KPMG či PwC.

 

Kristína Šumichrastová, ředitelka Ayming pro Českou a Slovenskou republiku,

spolu se zástupci společnosti Emco spol. s r.o.

 

Obchodní ředitel Tomáš Uhlíř v rozhovoru s Petrem Hroníkem z DC Concept a.s.

 

Tým Ayming