25/07/2017

Ayming UK v nejužší nominaci na prestižní ocenění Supply Management Awards!

Chartered Institute of Procurement & Supply (CIPS) oznámil finální nominaci na ocenění Supply Management Awards 2017.

Ayming byl nominován v kategorii Nejlepší poradenský projekt (Best Consultancy Project), a to za projekt pro světově proslulou dětskou nemocnicí Great Ormond Street v Camdenu v Londýně. Dalšími nominovanými společnostmi jsou EY v kategorii Nejlepší projekt roku v oblasti veřejných zakázek (International Procurement Project of the Year) a Efficio v obou kategoriích. 

Ocenění CIPS Supply Management Awards patří mezi nejprestižnější ukazatele organizace nebo individuální výkonnosti v oblasti dodavatelského řetězce. Ocenění je respektováno jako měřítko špičkové kvality v daném oboru. Vyhlášení vítězů se uskuteční 13. září v uznávaném Grosvenor House s více než 1000 odborníky v oblasti veřejných zakázek.

Cath Hill, marketingový ředitel společnosti CIPS a jeden z porotců, uvedl: "V letošním roce jsme měli vysoký počet přihlášených a kvalita projektů byla neuvěřitelně vysoká. Gratulujeme všem organizacím a jednotlivcům, kteří se dostali do finálního výběru. "

Martin Hook, výkonný ředitel Ayming UK, řekl: " Po loňském roce, v kterém jsme získali nejvyšší hodnocení od společnosti Capital Magazine za naše služby v oblasti nákupu a optimalizace nákladů, je toto další vynikající uznání jak pro celý Ayming, tak pro náš tým Performance Operations. 

Alejandro Alvarez, ředitel operačního týmu v Aymingu, dodává: "Jsem velmi pyšný na projektový tým Ayming a Great Ormond Street Hospital a na skvělý výsledek jejich společného úsilí. 

Seznam jednotlivých kategorií a finálních kandidátů na ocenění CIPS a bližší informace k ocenění