01/10/2018

Jdou dohromady mateřské a pracovní povinnosti? Ano, u nás není problém!

Tatiana Trecáková působí na pozici RnD manažera s působností v České i Slovenské republice, kde úspěšně zpracovává odpočet pro významné podniky z oblasti automotive, strojírenství, zpracovaní plastů a těžkého průmyslu.

V Ayming pracuji ráda…
„…protože oceňuji nestereotypní zajímavou práci, 
…protože se ráda potkávám se zajímavými lidmi, od kterých se může člověk dovědět a naučit mnoho nových věcí, 
…protože mně zajímají nejnovější trendy a směřování výzkumu a vývoje v českých firmách, 
...protože mám ráda uvolněnou pracovní atmosféru a oceňuji flexibilitu 
...a zejména protože pracuji ve skvělém týmu.

 

Táňa nastoupila na pozici konzultanta pro inovace v lednu 2014 a v říjnu téhož roku na mateřskou. Po půl roce se Táně začalo po nás stýskat a také po zajímavých projektech našich klientů a tak se k nám vrátila na třetinový úvazek. Po dalším zhruba půl roce již pracovala na poloviční úvazek. Dnes pracuje již na plný úvazek na manažerské pozici a vede tým konzultantů  a senior konzultantů pro inovace. Využívá možnosti home-office, flexibilní časové doby a přitom se plně věnuje i své dceři. Mateřství a práce dovedlo jednu její vlastnost k dokonalosti, a to time-management. Práci a služební cesty si plánuje dle svých možností. 

Tatiana vystudovala magisterské studium na Materiálovo-technologické fakultě STU v Bratislavě, Vysoké škole ekonomické v Praze a doktorské studium na Mendelově univerzitě v Brně.