03/09/2018

Z obchodníka konzultantem? Proč ne!

Kamila Sirotná působí na pozici senior konzultantky pro inovace, úspěšně zpracovává odpočet pro významné podniky zejména z oblasti chemie, farmacie a výrobního inženýrství.

„Svými znalostmi pomáhám získat zákonné daňové zvýhodnění společnostem, které na českém trhu realizací vývojových aktivit vytvářejí přidanou hodnotu. A také mě baví poznávat nová průmyslová odvětví, nahlédnout do provozů a dozvídat se o technologických novinkách.“

 

Kamila nastoupila na pozici business developera na podzim 2011. Tuto pozici zastávala do jara 2014. Na obchodní pozici se jí dařilo, přivedla do společnosti přes 30 klientů, přesto ji časem začala lákat více technicky zaměřená práce konzultanta. Svět technologií, inovací, a možnost podívat se pod pokličku novinek, to bylo pro Kamilu větší výzva a také osobní naplnění než svět obchodu. A protože v Ayming je možný jak horizontální, tak vertikální růst, nastoupila Kamila na pozici senior konzultantky, kterou zastává již více než 4 roky. Letos nastoupila na mateřskou dovolenou a momentálně tak pracuje na zkrácený úvazek, dle svých možností a potřeb tak, aby se zároveň mohla plnohodnotně starat o svého syna.

Kamila absolvovala studium zakončené inženýrským titulem na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, a to Fakultu technologie ochrany prostředí, obor Energetika. Během studií absolvovala stáž na prestižní německé univerzitě Friedrich-Alexander Universitaet v Norimberku.