VEDENÍ AYMING ČESKÁ REPUBLIKA

Mgr. Kristína Šumichrastová

Ředitelka pro Českou republiku a Slovensko

Kristína Šumichrastová vystudovala Právnickou fakultu Masarykovy Univerzity v Brně a univerzitu Paris Dauphine v Paříži. Do společnosti Ayming nastoupila v roce 2008 na mezinárodní oddělení jako projektová manažerka, odpovědná za rozvoj společnosti na českém trhu. V roce 2012 byla jmenována ředitelkou české pobočky skupiny Ayming a v roce 2016 také ředitelkou slovenské pobočky.


Ing. Tomáš Uhlíř
Obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko

Tomáš Uhlíř vystudoval ekonomii a management na ČZU v Praze. Před svým působením ve společnosti Ayming pracoval jako vedoucí oddělení R&D a investičních projektů v grantové agentuře Optimus Consult & Invest. Ve společnosti Ayming působí od roku 2013.

 

 

VEDENÍ SKUPINY AYMING

Hervé Amar
prezident skupiny

Hervé AMAR vystudoval doktorandský program zaměřený na analýzu výkonnosti obchodních korporací. Od roku 1998 působil jako generální ředitel společnosti F. Initiatives a v roce 2001 nastoupil do Alma CG jako ředitel Oddělení inovace. V roce 2008 byl jmenován generálním ředitelem skupiny Alma CG a následně prezidentem skupiny v roce 2014. Po fúzi společností Alma CG a Lowendalmasaï v roku 2016 zastává funkci prezidenta Ayming. 

Carlos Bofill
mezinárodní ředitel pro severní region

Carlos Bofill vystudoval magisterský program Právnické fakulty v San Sebastian a Instituto de Empresa v Madridu. Je držitelem titulu MBA z University of Chicago. Kariéru zahájil v společnosti Lowendal España v roku 1998. V letech 2002 a 2007 zastával funkci generálního ředitele pro jižní Evropu a po fúzi společností Lowendal a Masai, sa stal v roku 2008 mezinárodním ředitelem spol. Lowendalmasaï. Po fúzi společností Alma CG a Lowendalmasaï v roku 2016 zastává funkci mezinárodního ředitele pro severní regiony skupiny.