Skupina Ayming

Ayming je mezinárodní poradenská společnost se sídlem v Paříži, poskytující poradenské služby v oblasti Business Performance Consulting. Vznikla sloučením společnosti Alma Consulting Group a společnosti Lowendalmasaï a na mezinárodním trhu úspěšně působí již 30 let. Společnost Ayming nabízí své služby v 16 zemích v rámci Evropy, Asie a Severní Ameriky a její tým tvoří více než 1 500 zaměstnanců.

Ayming je důvěryhodným partnerem pro více než 20 000 firem po celém světě. Spolupracuje s firmami všech typů a velikostí, od začínajících start-up firem až po renomované globální společnosti, a to v celé řadě průmyslových odvětví a služeb.

Služby skupiny Ayming v oblasti Business Performance Consulting jsou zaměřeny na zvyšování výkonnosti firem, a to ve třech klíčových oblastech: finance a inovace, provozní náklady a HR.


Strategie mezinárodního rozvoje Ayming je založena na perfektní znalosti místní legislativy, úzké spolupráci s orgány státní správy a na sdílení dlouholetých mezinárodních zkušeností.

Tato strategie společně se silnou orientací na výsledek, důrazem na individuální řešení potřeb klientů a s důsledným respektováním tzv. win-win principu umožňuje Ayming dosahovat vynikajících výsledků na mezinárodní i lokální úrovni, navazovat dlouhodobá a přínosná partnerství s klienty a být odbornou autoritou pro soukromý i veřejný sektor.