Zavřít

Projektová dokumentace k odpočtu VaV

17 Kvě
Online
Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Webinář: Projektová dokumentace k odpočtu na podporu VaV – Typická rizika a zkušenosti z kontrol

Zveme Vás na webinář: Projektová dokumentace k odpočtu na podporu VaV – Typická rizika a zkušenosti z kontrol

Středa 17. května | 10:00 – 11:00

Chystáte se tento rok uplatnit odpočet na podporu výzkumu a vývoje (VaV)?

Pak určitě víte, že zákonnou náležitostí pro využití odpočtu na podporu VaV je příprava a včasné schválení projektové dokumentace k jednotlivým projektům výzkumu a vývoje, na které plánujete daňový odpočet využít.

Kvalita projektové dokumentace je základním předpokladem pro úspěšné obhájení odpočtu na VaV v případě daňové kontroly. Aktuální postupy finančních úřadů i judikatura toto potvrzují, a zároveň z nich jednoznačně plyne, že na projektovou dokumentaci jsou kladeny specifické nároky, které nelze vyčíst ze zákona o dani z příjmu ani metodických pokynů.

Ayming se na odpočet na podporu VaV specializuje již 14 let a s přípravou projektových dokumentací má mnoho zkušeností. Zároveň má Ayming detailní přehled o aktuálních judikátech i o aktuální praxi finanční správy.

Na webináři se dozvíte:

  • Účel projektové dokumentace
  • Formální náležitosti projektové dokumentace
  • Jak správně napsat jednotlivé kapitoly projektové dokumentace
  • Jak správně napsat vyhodnotitelný cíl projektu
  • Jak správně popsat způsob kontroly a hodnocení projektu
  • Typické chyby v projektové dokumentaci
  • Zkušenosti z daňových kontrol a aktuální judikatura

Webinář je zdarma a potrvá 60 minut. Na konci webináře bude prostor pro Vaše konkrétní dotazy.

Registrujte se zdarma zde

Webinářem Vás provede daňový expert Ing. Ondřej Havle, který Vás seznámí s problematikou projektové dokumentace výzkumu a vývoje nejen z pohledu firem, ale také daňových úřadů. Během interaktivní prezentace se bude snažit také odpovědět na Vaše dotazy.

Pro koho je webinář

Pro všechny zájemce z řad firem, které se zajímají, jak financovat svůj výzkum a vývoj.

Termín webináře

středa 17. 5. |  10:00 – 11:00

Přihlášení na webinář je zdarma a jeho součástí je možnost položit Váš dotaz.

Registrujte se zdarma zde

Nemůžete se zúčastnit webináře, ale máte dotaz k problematice daňového odpočtu na výzkum a vývoj či financování inovací?

Kontaktuje nás na ✉ seminar_cz@ayming.com

Technické požadavky

Používáme platformu GoToWebinar. Instalace a používání programu GoToWebinar jsou velmi snadné a intuitivní a fungují na všech běžných uživatelských systémech PC i Mac. Můžete se také zúčastnit na mobilním telefonu s Androidem. Technické požadavky v angličtině zde. ⧉

Akce není určena pro poradenské společnosti ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Děkujeme za respektování těchto pravidel.