Vyberte web Vaší země
Zavřít
about-hero

O Ayming

Přes 30 let zkušeností v oblasti financování inovací a business performance consulting

Důvěřujte expertům

Ayming se zaměřuje na oblast financování inovací a business performance consulting. Naše expertíza a individuální přístup ke specifickým potřebám každé firmy přináší klientům reálné, vyčíslitelné a dlouhodobé výsledky Za více než 30 let působení na mezinárodním trhu jsme dosáhli výjimečných výsledků. Naši spokojení klienti jsou toho důkazem.
V 15 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie dnes pro Ayming pracuje 1 300 zaměstnanců. Mezinárodní sdílení znalostí společně s lokální expertízou činí ze zaměstnanců Ayming lídry v oborech strojírenství, automotive, ICT, chemie, elektrotechniky a dalších, atd. Jsou tak rovnocennými partnery pro odborníky našich klientů.

Výzkum a vývoj a inovace:

Inovace, výzkum a vývoj jsou zásadní pro udržení konkurenceschopnosti každé firmy na globalizovaném trhu. Efektivně využít veškeré dostupné veřejné zdroje financování firemních inovací, výzkumu a vývoje je pro realizaci inovační strategii firmy zcela klíčové. Každoročně firmám pomáháme s financováním přes 15 000 projektů výzkumu a vývoje po celém světě. V České republice podporujeme firmy v správném využití odpočtu na podporu výzkumu a vývoje a evropských dotací úspěšně již 10 let.

Daně:

Řízení a optimalizace daňového zatížení firmy je předpoklad udržitelného rozvoje a růstu firmy v dlouhodobém měřítku. Každá firma musí zabezpečit ziskovost svých investic, zaměřit se na projekty vedoucí k růstu a umožnit, aby byly financovány také z vlastních zdrojů společnosti. Jednou z cest je efektivní řízení daňového zatížení firmy.

Strategické a provozní náklady:

Strategické a provozní investice firmy, zvláště dnes, v éře big data a digitální transformace, mohou být významným zdrojem konkurenční výhody. Díky našemu dlouholetému know-how o oblasti optimalizace strategických a provozních nákladů a v oblasti optimalizace dodavatelského řetězce vygenerujeme pro naše klienty v průměru 50 mil. € úspor ročně.

HR poradenství:

Nacházením nových cest jak zapojit a motivovat zaměstnance pomáháme firmám dosáhnout jejich potenciál. Řízením úsilí, znalostí, etických hodnot, HR rizik a rozhodování se z každého zaměstnance firmy stává zdroj inovací a růstu. Vyškolili jsme víc jak 50 000 lidí a našim klientům ročně přinášíme úspory v HR oblasti okolo 300 mil. €.

Further Together

Hervé-Amar-Chairman-Ayming

Jak dosáhnout víc

„Snaha o výkonnost se příliš často redukuje na efektivitu nákladů a kvantitou poháněný rozvoj. Otázka, kterou bychom si měli klást, nezní Jak dělat víc?, ale Jak dělat lépe?.“
Hervé Amar, generální ředitel Ayming