Zavřít
full-hero-professional-services

Ayming

Přes 38 let zkušeností v oblasti financování inovací.

Důvěřujte expertům

Ayming se zaměřuje na oblast financování inovací a Business Performance Consulting. Naše expertíza a individuální přístup ke specifickým potřebám každé firmy přináší klientům reálné, vyčíslitelné a dlouhodobé výsledky. Za více než 38 let působení na mezinárodním trhu jsme dosáhli výjimečných výsledků. Naši spokojení klienti jsou toho důkazem.

Ve 14 zemích Evropy a Severní Ameriky dnes pro Ayming pracuje 1 300 zaměstnanců. Mezinárodní sdílení znalostí společně s lokální expertízou činí ze zaměstnanců Ayming lídry v oborech strojírenství, automotive, ICT, chemie, elektrotechniky a dalších, atd. Jsou tak rovnocennými partnery pro odborníky našich klientů.

Financování inovací, výzkumu a vývoje

Inovace, výzkum a vývoj jsou zásadní pro udržení konkurenceschopnosti každé firmy na globalizovaném trhu. Efektivně využít veškeré dostupné veřejné zdroje financování firemních inovací, výzkumu a vývoje je pro realizaci inovační strategie firmy důležité.

Každoročně firmám pomáháme s financováním přes 15 000 projektů výzkumu a vývoje po celém světě. V České republice již více než 15 let podporujeme inovativní firmy v správném využití odpočtu na podporu výzkumu a vývoje a evropských dotací.

header_droit_1000x470_prevention_risques

Jak dosáhnout více

„Snaha o výkonnost se příliš často redukuje na snahu o efektivitu nákladů a kvantitativní rozvoj. Otázka, kterou bychom si měli klást, nezní „Jak dělat víc?“, ale „Jak dělat lépe?“

Hervé Amar, generální ředitel Ayming