Zavřít
about-hero

O Ayming

Přes 36 let zkušeností v oblasti financování inovací a Business Performance Consulting.

Ayming se zaměřuje na oblast financování inovací a Business Performance Consulting. Naše expertíza a individuální přístup ke specifickým potřebám každé firmy přináší klientům reálné, vyčíslitelné a dlouhodobé výsledky. Za více než 36 let působení na mezinárodním trhu jsme dosáhli výjimečných výsledků. Naši spokojení klienti jsou toho důkazem. Ve 14 zemích Evropy a Severní Ameriky dnes pro Ayming pracuje 1 300 zaměstnanců. Mezinárodní sdílení znalostí společně s lokální expertízou činí ze zaměstnanců Ayming lídry v oborech strojírenství, automotive, ICT, chemie, elektrotechniky a dalších, atd. Jsou tak rovnocennými partnery pro odborníky našich klientů.

Inovace a daně

Inovace, výzkum a vývoj jsou zásadní pro udržení konkurenceschopnosti každé firmy na globalizovaném trhu. Efektivně využít veškeré dostupné veřejné zdroje financování firemních inovací, výzkumu a vývoje je pro realizaci inovační strategii firmy důležité. Každoročně firmám pomáháme s financováním přes 15 000 projektů výzkumu a vývoje po celém světě. V České republice již více než 13 let podporujeme inovativní firmy v správném využití odpočtu na podporu výzkumu a vývoje a evropských dotací na inovace.

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

<!–

–>

Strategické a provozní náklady

Strategické a provozní investice firmy, zvláště dnes, v éře big data a digitální transformace, mohou být významným zdrojem konkurenční výhody. Díky našemu dlouholetému know-how o oblasti optimalizace strategických a provozních nákladů a v oblasti optimalizace dodavatelského řetězce vygenerujeme pro naše klienty v průměru 50 mil. € úspor ročně.
https://www.ayming.fr/expertise/operations/

HR poradenství

Nacházením nových cest jak zapojit a motivovat zaměstnance pomáháme firmám dosáhnout jejich potenciál. Řízením úsilí, znalostí, etických hodnot, HR rizik a rozhodování se z každého zaměstnance firmy stává zdroj inovací a růstu. Vyškolili jsme víc jak 50 000 lidí a našim klientům ročně přinášíme úspory v HR oblasti okolo 300 mil. €.
https://www.ayming.fr/expertise/ressources-humaines/

 

Further Together

Hervé-Amar-Chairman-Ayming

Jak dosáhnout víc

„Snaha o výkonnost se příliš často redukuje na efektivitu nákladů a kvantitou poháněný rozvoj. Otázka, kterou bychom si měli klást, nezní Jak dělat víc?, ale Jak dělat lépe?.“
Hervé Amar, generální ředitel Ayming