Zavřít

Publikace

Stáhněte si naše publikace Ayming

achat-du-futur1000x470

Mezinárodní Barometr Inovací 2024

Inovace jsou ve světě byznysu klíčem k úspěchu. Jak je financovat Vám poradí 5. vydání naší mezinárodní studie ke stažení zdarma.

Download

International Innovation Barometer 2023

Inovace jsou ve světě byznysu klíčem k úspěchu. Jak je financovat Vám poradí 4. vydání naší mezinárodní studie ke stažení zdarma.

Download

Přírodní vědy

Life lessons

Způsob, jakým budeme chápat, léčit a sledovat zdraví lidí, budou utvářet velká data a pokročilé analytické metody a tento trend vidíme již dnes. Stáhněte si publikaci Life lessons Ayming v angličtině zdarma a dozvíte se více o nových inovacích v přírodních vědách.

Download

The Food Revolution

Stáhněte si publikaci v angličtině ze série Ayming Business Insight, která přináší informace probíhající světovou revoluci v potravinářství.

Download

International Innovation Barometer

Získejte osvědčené taktiky, které využívají světoví lídři z inovativních firem ke svým úspěchům na post-covidovém trhu ve 3. ročníku mezinárodní studie Ayming International Innovation Barometer (IIB), která ukazuje nové trendy ve firemních inovacích na pozadí globální pandemie.

Download

Ayming vydává nejnovější příručku The Benchmark – pro snadné porovnání mezinárodních daňových zvýhodnění na výzkum a vývoj

4. vydání příručky The Benchmark je k dispozici spolu se záznamem mezinárodního webináře

Download

International Innovation Barometer 2021

Mezinárodní průzkum ze světa výzkumu a vývoje Ayming International Innovation Barometer 2021 nabízí komplexní pohled na vzrůstající komplikace na pozadí…

Download

Vychází čtvrtá kniha Ayming Institute – Performing in a crisis

4. kniha z Ayming Institute unikátní přístupy k fungování organizací během pandemie COVID-19. Přibližuje čerstvé zkušenosti čtyř lídrů z různých oborů, kteří úspěšně prošli krizí a sdílejí se čtenáři své postřehy.

Download

Profit and Planet

Třetí kniha z Ayming Institute přináší nový originální pohled, jak technologické inovace mohou zachránit naši planetu. Nenechte si ujít toto zajímavé pojednání na zásadní téma naší doby.

Download

Inspirativní příběhy inovativních firem

Přečtěte si inspirující příběhy našich klientů za 10 let úspěšného působení Ayming v ČR.

Download