Zavřít

Pavlína Tréglová – Grants & Innovation Consultant

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Pavlína Tréglová – Grants & Innovation Consultant
Aktuality
6 května, 2024

Pavlína Tréglová není sice u nás v Ayming tak dlouho jako jiní kolegové, ale grantům se věnuje daleko déle. Je obdivuhodné, jak jí to stále baví a jak se v práci našla. K čisté mysli jí pomáhá velmi široký sportovní rejstřík, kterému se pravidelně věnuje, a do kterého patří i v Čechách netradiční jachting. Pavlínu jsme vyzpovídali v našem rozhovoru. 

Řekni nám něco o sobě ve 3 větách

Jsem člověk, který se nevzdává plnění svých snů. Děti už mi vyrostly a čas, který jsem tím získala, moc ráda věnuji sobě, svým koníčkům a potřebě poznat v životě nepoznané. Oproti tomu v práci využívám vlastností jako pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, které jsou mi dané, a již 14 let se věnuji grantům. Ráda se učím nové věci a hledám řešení i ve složitých situacích.

Jak dlouho pracuješ v Ayming a co Tě do firmy přivedlo?

Pracuji v Ayming 1 rok a 8 měsíců. Když jsem ukončila pracovní poměr v předchozím zaměstnání, tak jsem hledala využití svých dlouholetých zkušeností v administrativě a finančním řízení projektů v oblasti dotací. Oslovila jsem pár poradenských firem a vybrala jsem si Ayming.

Co tě na práci dotační specialistky v Ayming baví?

Asi nejvíc mě baví, že tato práce není jednotvárná. Stále se musím něco nového učit, hlídat si termíny, plánovat práci. Pracuji jak s rozpočty, tak i s obyčejnou administrativou, komunikuji s poskytovateli dotací i klienty. Ale hlavní je, že vím, že když se celý projekt dobře připraví, odměna v podobě získané dotace je krokem kupředu. Posune firmy k lepšímu, modernímu vybavení nebo umožní realizaci inovativní technologie. Vlastně znásobí původní investici a tím i celkovou spokojenost všech, kteří na ní pracovali.

Co je na tvojí práci nejsložitější?

Chce se mi říct klonování. Rozdělení si kapacity mozku, času a práce na několik mnoho škatulek a uhlídat všechny termíny a podmínky výzev u tolika projektů.

Na jaký pracovní úspěch nebo výsledek jsi nejvíce hrdá?

Nemám konkrétní výsledek/úspěch, na který bych byla hrdá. Mě vždy potěší, když se mi povede dotáhnout projekt k proplacení, zvlášť když je projekt složitější.

Proč ráda pracuješ v Ayming?

Hlavně jsou tu skvělí kolegové. Dokážeme se zasmát u oběda, stejně jako se poradit o složitějších odborných věcem. Taky mi vyhovuje možnost částečně pracovat na home office, protože nejsem z Prahy a cestuji relativně zdaleka. Líbí se mi také nové kanceláře s terasou s krásným výhledem na téměř celou Prahu. Už se nemůžu dočkat teplého počasí, kdy bude jistě hojně využívána i pro práci.

Jak ráda trávíš volný čas? Co jsou Tvé koníčky? Jak relaxuješ?

S ohledem na sedavou práci, se snažím volný čas trávit hlavně aktivně. Pravidelně chodím plavat, cvičím pilates a s kamarády hrajeme badminton. V mládí jsem hrála fotbal a dodnes své schopnosti testuji aspoň v nohejbalových turnajích jak u nás „na vesnici,“ tak nepohrdnu příležitostí v rámci pracovně – sportovního klání.

V zimě lyžuji, v létě jezdím hodně na kole, ráda vyrážím pěšky na túry a loni jsem si splnila jeden ze svých snů a začala s jachtingem. Dovolené ráda trávím jak v zahraničí, tak i v Čechách. Když nesportuji, hodně čtu a ráda se podívám na hezký film nebo seriál.

Pavlína je aktivní na LinkedInu – propojte se Spojte se na LinkedIn

Zobrazit komentáře

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *