Zavřít

Life lessons

Accelerating innovation in life sciences

download
Cover image - Life lessons

Blíží se doba, kdy by s každým novým narozením mohl být dodán také plně sekvenovaný genom. Dítě a jeho datový soubor by společně vyrůstali v novém odvážném světě vysoce personalizované léčby a preventivní zdravotní péče.

Pokud to zní utopisticky (nebo dystopicky, v případě zneužití osobních genetických dat), vývoj, který se nyní odehrává v oblasti dat a lékařské vědy, z toho činí jen jeden z pravděpodobných scénářů pro zdravotní péči 21. století.

Způsob, jakým budeme chápat, léčit a sledovat zdraví lidí, budou utvářet velká data a pokročilé analytické metody a tento trend vidíme již dnes.

Stejně jako v jiných odvětvích, Covid-19 urychlil změny a digitalizaci v rámci celého sektoru. Globální zdravotní krize spojila politickou a podnikatelskou sféru, a tak byly v krátké době vyvinuty vakcíny k ochraně životů. Díky tomu, že obor přírodních věd dostal nový impuls, stále více investorů podporuje podnikatele v oblasti biotechnologií a zdravotnictví většími prostředky, zatímco regulační orgány zvažují, jak vytvářet příznivější podmínky pro růst. Odvětví zaznamenává nové rekordy v investicích a činnosti, což podněcuje vědecký pokrok, který povede k vývoji nových léčebných postupů.

Naše studie v angličtině zkoumá tři aspekty této rozvíjející se oblasti přírodních věd.

Dozvíte se v ní:

  • Zrychlený proces vývoje léků
  • Umělá inteligence v diagnostice
  • Rychlejší postup léčebných testů
  • Regulace chytře a plynule
  • + mnoho dalšího!

Stáhněte si tuto studii Ayming v angličtině zdarma a dozvíte se více o nových inovacích v přírodních vědách!