Zavřít

International Innovation Barometer 2023

Získejte přehled a data o tom, co podnikají mezinárodní lídři v inovacích v době plné výzev

download
Cover image - International Innovation Barometer 2023

Inovace jsou ve světě byznysu klíčem k úspěchu. Vědět, jak je financovat a jaký bude dopad všech externích faktorů, může být ale obtížné. Současná energetická krize navíc přidává do sféry inovací další vrstvu plnou komplikací.

Doba je obtížná. Firmy se kvůli energetické krizi snaží hledat nové způsoby, jak ušetřit peníze a pokračovat v inovacích. Navzdory problémům, kterým čelí, se mnoha společnostem stále daří inovovat a udržet si náskok před konkurencí. V této studii se zaměřujeme na to, jak se různé firmy vyrovnaly s energetickou krizí, jaké strategie použily a jaká ponaučení si z nich můžete vzít i vy.

Čtvrté vydání studie International Innovation Barometer 2023 nabízí přehled nejdůležitějších inovačních trendů po celém světě. Obsahuje také informace o tom, jak firmy financují svůj výzkum a vývoj a jaký dopad má současná energetická krize na jejich schopnost inovovat.

Náš čtvrtý výroční inovační barometr vychází z analýzy mezinárodního výzkumu a vývoje za poslední tři roky. Za tímto účelem jsme provedli průzkum mezi 846 řediteli pro výzkum, vývoj a inovace, finančními a výkonnými řediteli a majiteli firem.

Naše zjištění jsou rozdělena do tří částí analyzujících konkrétní oblasti: stejně jako v předchozích vydáních se první dvě kapitoly zaměřují na inovační prostředí a financování inovací, zatímco třetí část letos zkoumá dopad současné energetické krize na schopnost firem inovovat.

Co se dozvíte :

  • Jaký dopadenergetická krize na inovace
  • Jaké programy a pobídky mohou firmy využít pro úspěch na trhu
  • Jak se udržet nad vodou  i v této náročné době
  • + další informace a data!

Tuto studii by měla prolistovat každá firma, která si chce udržet náskok před ostatními. Nabízí cenné poznatky, které vám pomohou pro informovaná rozhodnutí o budoucnosti vaší společnosti.

Stáhněte si PDF Ayming International Innovation Barometer v angličtině zdarma ještě dnes!