Zavřít

Ayming oslavil 10 let v ČR

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ayming oslavil 10 let úspěšného působení v České republice
Aktuality
14 dubna, 2019

10 let Ayming v ČR

10. narozeniny Ayming v České republice jsme oslavili společně s více než 300 hosty, klienty, partnery a zaměstnanci Ayming, v nově zrekonstruovaných a atraktivních prostorách Duplex Rooftop Venue 11. dubna v Praze.

Za Ayming zahájila celý večer výkonná ředitelka Ayming v ČR a na Slovensku, Kristína Šumichrastová, která poděkovala všem klientům za důvěru a dlouholetou přízeň. K jejímu poděkování se připojil i generální ředitel skupiny Ayming, Hervé Amar, který také krátce nastínil další plány rozvoje služeb Ayming na globální úrovni.

Z mezinárodního vedení společnosti přijeli osobně blahopřát také Carlos Bofill (International Managing Director Continental Europe), Dominique Thomann (Global Sales Director, Harro Bosma (International HR Manager) a Marie-Alice Thierry Portmann (Global HR Director).

Osobně se večera zúčastnil také vzácný host, docent Karel Havlíček, místopředseda Rady pro výzkum, vývoj a inovace a aktuálně nastupující ministr průmyslu a obchodu. V rámci svého vystoupení ocenil dlouholetou a přínosnou odbornou spolupráci s Ayming v oblasti systému odpočtu na výzkum a vývoj a stručně seznámil hosty s Inovační strategií České republiky.

Na jeho vystoupení symbolicky navázal úplně první klient Ayming, Ing. Ladislav Torčík ze společnosti NanoTrade, který v dynamické prezentaci představil průřez i budoucnost svého podnikání a také různorodý potenciál využití nanomateriálů.

Příjemnou a uvolněnou atmosféru při západu slunce doplnil vynikající a pestrý raut Romana Vaňka, hosté se bavili také focením s fotonautem nebo mikromagií s mentalistou.

Originální Ayming drink, ale hlavně skvělé stand-up vystoupení známého herce Tomáše Matonohy, uvolněnou atmosféru ještě posílily a nakonec rozesmály i zbytek hostů.

Vše tak bylo připravené na poslední bod programu, a to slavnostní křest publikace Ayming vyprávějící zajímavé a inspirativní příběhy inovativních českých a slovenských firem, který s Tomášem Matonohou provedli Kristína Šumichrastová a obchodní ředitel Ayming Tomáš Uhlíř.

Věříme, že si všichni přítomní hosté celý večer i následnou afterpárty užili, stejně jako celý tým Ayming.

Všem klientům a partnerům děkujeme za přízeň a těšíme se s nimi na dalších 10 let!

 

Zobrazit komentáře

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *