Zavřít

Svoboda uzdarvuje

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Podpořte s námi projekt Svoboda uzdravuje
Aktuality
6 ledna, 2022

Svoboda uzdravuje!

Unikátní projekt v podobě 9 příběhů lidí s psychiatrickou diagnózou, který je součástí osvětové kampaně na podporu péče o duševní zdraví. Zdůrazňuje význam otevřeného přístupu k těmto lidem a obrovskou důležitost životního prostoru a svobody pro jejich uzdravení.

V rámci naší každoroční akce Ayming Pomáhá jsme se rozhodli tento projekt nejen finančně podpořit, ale hlavně celý rok 2022 systematicky zviditelňovat. A pevně věříme, že společně s Vámi!

Jak se zapojit

Není třeba žádný finanční příspěvek ani jiná hmotná podpora (vždy však pomohou). Věnujte jen pár minut času, zhlédněte upoutávku, popřemýšlejte a sdílejte ji.

První příběh Saši můžete vidět zde.

Proč podporujeme tento projekt

Téma psychických nemocí je i přes veškeré úsilí stále silně tabuizované, lidé o svých problémech nemluví, bojí se stigmatizace a často také stigmatizováni jsou. Proto je tak důležité ukazovat jejich příběhy, které jsou lidské a inspirativní. O to tu jde. Dostat je k lidem, umožnit společnosti pochopit. A tím léčit. Děkujeme!

 

Projekt realizuje nezisková organizace FOKUS Praha, která již 30 let pomáhá lidem se zkušeností s duševním onemocněním žít plnohodnotný život.

Sledujte nás na LinkedIn přes hashtag #SvobodaUzdravuje