Zavřít

Dotační program - Úspory energie

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Proč byste měli využít dotační program OP TAK Úspory energie?

Proč byste měli využít dotační program OP TAK Úspory energie?

Dotační titul Úspory energie v rámci Operačního programu technologie a aplikace pro konkurenceschopnost OP TAK nabízí firmám všech velikostí možnost získat dotaci na investice do energeticky úsporných opatření. Tento program je určen pro firmy, které chtějí snížit svou energetickou náročnost a zároveň ušetřit peníze.

Společnosti mohou využít široké škály opatření, jako je výměna starých zařízení za úspornější, instalace solárních panelů, využití moderních výrobních technologií řízení energetické spotřeby a další. Tyto opatření nejenže umožňují úspory na fakturách za energie, ale také pomáhají snižovat celkovou uhlíkovou stopu společnosti. Úspory energie mohou být investicí do budoucnosti, jelikož moderní a energeticky úsporné technologie mohou vést k dlouhodobým úsporám a zvýšení konkurenceschopnosti společnosti.

 

Dotační webinář: Úspory energie OP TAK 2023

Získejte podporu na energeticky úsporná opatření

Čtvrtek 16. února 2023  10:00 – 10:40

Registrujte se zdarma zde

Výhodou je, že se jedná o opatření, která lze realizovat na mnoha úrovních a v různých oblastech fungování společnosti, jako je například výroba, skladování nebo kanceláře.

Využití dotačního programu Úspory energie tak může být strategickým krokem k dosažení vyššího hospodářského efektu a zároveň k příspěvku k ochraně životního prostředí. Poskytnutí finančních prostředků na realizaci energetických úspor usnadňuje implementaci opatření, která by jinak mohla být pro společnost finančně náročná. Pokud právě vy zvažujete investice týkající se energeticky úsporných opatření, neváhejte se na nás obrátit. Zajistíme veškerou administrativu spojenou s úspěšnou realizací projektu.

Proč dotace s Ayming

Nabízíme Vám podporu od začátku do konce, od úvah nad potenciálním projektem a žádostí o dotaci až po vyčerpání přiznaných prostředků. Klademe důraz na minimalizaci zátěže klienta při přípravě dotační dokumentace. Zásadní je také administrace již získané dotace a příprava výběrových řízení dle platných pravidel. Samozřejmostí v Ayming je vysoká úspěšnost a silné garance.

Proč s Ayming

  • Znalost pravidel
  • Komplexní přístup
  • Prokazatelná úspěšnost
  • Nadprůměrná úspěšnost u námi doporučených projektů.
  • Odměna a garance
  • Záměr klientů a jeho šanci na získání dotace posoudíme zdarma.
  • Soulad s dotačními pravidly garantujeme, pravděpodobnost získání dotace maximalizujeme.
  • Pojistný certifikát ve výši 10 milionů €

Máte zájem o naše služby?

Pro podrobné informace o probíhajících a plánovaných výzvách kontaktujte naše grantové specialisty.