Zavřít
Full-Hero-Telecommunications

Elektrotechnický průmysl

Dynamika pro kritickou infrastrukturu

Elektrotechnický průmysl se poslední roky ubírá směrem násobného zvyšování stupně digitalizace. Tento trend začal již před koronavirovou krizí, která jej jen více zviditelnila. Díky existenci adekvátních digitálních nástrojů a dostupné hardwarové výbavě se stále více setkáváme s termíny jako digitální dvojče, rozšířená realita, virtuální realita, smart kontrakty, blockchain, 5G sítě apod. Výrazně se uplatňují technologie postavené na IoT. Výzvy pro vývoj průmyslové elektroniky se profilují v oblasti kritické infrastruktury státu, jako jsou jaderné a klasické elektrárny, plynárenství, drážní systémy a další. Mezi jejich specifika patří dlouhá životnost a bezporuchovost elektronického systému.

Extrémním vývojem prochází odvětví energetiky, ve kterém se markantně zvyšují požadavky na vlastnosti sítě, její kapacitu a inteligenci ve spojení s požadavky na bezpečnost a spolehlivost dodávek. Konkurenční výhodu získávají firmy, které se dokáží svou činností zaměřit na pokrytí více segmentů trhu.

Působí Vaše společnost v elektrotechnickém sektoru?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti elektrotechnického průmyslu. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro elektrotechnické firmy zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming z elektrotechnického sektoru

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami z elektrotechnického průmyslu v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc