Zavřít

Dotace vs. Odpočet na VaV

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Webinář: Co nabízí rok 2021 – Firemní inovace jako výtah z krize
Aktuality

Zveme Vás na webinář: Co nabízí rok 2021 – Firemní inovace jako výtah z krize

Rok 2021 bude pro mnoho firem zásadní. Díky našemu mezinárodnímu průzkumu Ayming International Innovation Barometer víme, že firemní inovace, výzkum a vývoj, budou klíčové pro restart i růst společností napříč sektory. Na tomto webináři Vám naši experti prakticky představí, jak nejlépe využít nástroje pro financování inovací v ČR.

Co se na webináři dozvíte

  • Jaké dotační programy doporučujeme v roce 2021?
  • Kdy jsou vhodné dotace a kdy odpočet na VaV?
  • Jak tyto nástroje kombinovat?

Webinář je zdarma a je navržen na 40 minut.

Proč se zúčastnit

Jako experti na poradenství odpočet na výzkum a vývoj a evropské dotace Vám nabízíme praktický a informativní webinář, který nabídne přehled nejzajímavější příležitosti v dotačních programech i v odpočtu na výzkum a vývoj v roce 2021.

Pro koho je webinář

Webinář je vhodný pro management, CFO, finanční a technické pracovníky a pro všechny, kteří se zajímají o oblast financování firemních inovací.

Přednášející

Webináři Vás provedou dotační a odpočtoví specialisté Ayming: Tomáš Matějka Spojte se na LinkedIn a Ondřej Holubář Spojte se na LinkedIn.


Akce se koná pod záštitou AMSP  www.amsp.cz

Termín webináře

Čtvrtek 11. 2. 2021  10:00 – 10:40

Jak se přihlásit

Registrujte se zdarma na email: seminar_cz@ayming.com
Přihlásíme Vás a poté Vám přijde potvrzení ze systému.

Můžete využít také náš registrační formulář

Nemůžete se zúčastnit webináře, ale máte dotaz k dotační problematice nebo odpočtu na výzkum a vývoj?

Kontaktuje nás na granty@ayming.com

Technické požadavky

Používáme platformu GoToWebinar. Instalace a používání programu GoToWebinar jsou velmi snadné a intuitivní a fungují na všech běžných uživatelských systémech PC i Mac. Můžete se také zúčastnit na mobilním telefonu s Androidem. Technické požadavky v angličtině zde. ⧉

Akce není určena pro dotační poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Děkujeme za respektování těchto pravidel.