Zavřít

Ayming Institute - Post Covid

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Ayming Institute – Post Covid era
Aktuality
9 března, 2021

Pátou knihu think-tanku Ayming Institute napsal kolektiv autorů přímo uprostřed pandemie Covid-19 . Tato publikace popisuje zkušenosti krizových manažerů a analyzuje důsledky změn způsobených ve světě práce historickou krizí, kterou všichni prožíváme. Transformace v managementu, digitální revoluce, rozvoj smart-workingu,  překonávání výzev v kontinuitě pracovní výkonnosti a řízení pracovních týmů na dálku. Nejde o teoretickou reflexi, cílem naší knihy je sdílet zkušenosti s krizovým managementem a ukázat cesty k přemýšlení o výkonu a inovacích v post-covidovém světě práce.

Ayming oslovil pět vedoucích manažerů, kteří sdíleli zkušenosti ze svých pracovních prostředí. V rámci svých rozdílných organizací se museli rychle adaptovat na nový způsob práce a udržet či ještě zvýšit svou efektivitu. Kniha popisuje jejich praktické zkušenosti i vize do budoucna.

 

Autoři:

François DE MONTAUDOÜIN, člen poradního sboru Ayming Institute,
Martin HOOK, výkonný ředitel skupiny Ayming ve Velké Británii,
Marc MÉZARD, ředitel univerzity École Normale Supérieure dans rue d’Ulm,
Marie DEGRAND-GUILLAUD a Thomas COURTOIS, výkonná ředitelka a generální ředitel fintech neobanky Nickel.

Krize naplno odhalila a urychlila velké strukturální změny v systému práce ve všech ekonomických sektorech. Autoři se proto také v knize zaměřují na  inovace a iniciativy, které firmám a organizacím umožnily dál fungovat, a zkoumají nové způsoby myšlení o výkonu.

 

Martin Hook, Ayming

„Pandemie COVID-19 byla a je pro mnohé z nás náročným obdobím. Soustředění na naše hodnoty nám pomohlo být dobře připraveni. I díky nim jsme byli schopni rychleji a agilně reagovat. Firemní hodnoty nám umožnily bez obav plnit dva hlavní cíle: ochrana zdraví našeho týmu a dál poskytovat kvalitní služby našim klientům.“

 

Kniha je dostupná na eshopu Amazon a Fnac.

Rádi byste knihu získali? Dejte nám vědět.

Zobrazit komentáře

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *