Zavřít
ayming_automotive_1000x470

Automotive

Svět Automotive řídí změny

Neustálé změny a nové technologie jsou pro odvětví automotive typické. Bez nich by dnešní firmy na trzích už jen těžko uspěly. Aktuálním tématem je digitalizace, elektrifikace, automatizace a splnění emisních požadavků, což nyní představuje především norma Euro 7, přinášející velmi výrazné zpřísnění limitů. I plánovaný konec spalovacích motorů žene společnosti k tomu, aby se tímto tématem zabývaly nejen okrajově.

Aby byla výroba, skladování a veškeré procesy rychlejší, lépe měřitelné a s minimálním množstvím chyb, je nedílnou součástí každé společnosti automatizace. Robotická zařízení nahrazují nejen částečně lidskou práci, ale i celé procesy. V rámci logistiky je čím dál více využívaná technologie AMR (Autonomous Mobile Robots) a AGV (Automated Guided Vehicles), která je výrazně levnější, a tedy i v současnosti více používána.

Působí Vaše společnost v Automotive?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti automobilového průmyslu. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro firmy v Automotive zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming z Automotive

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami z Automotive v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc