Zavřít
Full-Hero-Financial-Services

Bankovnictví a finančnictví

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Bankovnictví a finančnictví

Banky jsou lídry technologické inovace

V bankovním sektoru jednoznačně probíhá boj o „poslední míli“ ve finančních službách, tj. kdo bude vlastnit vztah s klientem. Díky změně v chování spotřebitelů se síly soustředí především na vývoj řešení umožňující prodej služeb přes digitální kanály, agregaci různorodých služeb včetně služeb třetích stran do jednotného prostředí (např. do aplikace mobilního bankovnictví) a celkově masivní odklon od obsluhy klientů na pobočkách k samoobslužnému způsobu.

Na pozadí probíhá všudypřítomný sběr dat, jejich analýza a využití v personalizované komunikaci s nabídkou odpovídacích služeb. 

Působí Vaše společnost ve finančním či bankovním sektoru?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti finančního a bankovního odvětví. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro firmy ve finančnictví a bankovnictví zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming z finančního sektoru

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami z financí a bankovnictví v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc