Zavřít
AdobeStock_78213069-scaled-e1617139436905

IT, Software & TELCO

ITC přináší stále zrychlující vývoj

IT segment patří mezi nejdynamičtější technologické obory. Nové technologie jsou úzce spojeny s rychlým vývojem HW. Tomu je potřeba přizpůsobit i využívaný software, a to zejména v oblastech ukládání dat a využití systémových prostředků. Stále častěji jsou využívány nové technologie pro vývoj aplikací, nové způsoby ukládání dat a nové trendy v provozu softwaru.

Vývojové aktivity jsou zejména zaměřeny na přechod provozu do cloudového prostředí, vývoj rychlých Big data řešení. Dále pak vývoj umělé inteligence pro zpracování a vyhodnocení rozsáhlých datových zdrojů včetně obrazu a v neposlední řadě využití IOT technologií pro sběr dat a ovládání chytrých zařízení.

Působí Vaše společnost v sektoru ITC?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti IT softwarového a Telco průmyslu. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro firmy v ITC zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming z ITC sektoru

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami z IT a Telco v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc