Zavřít
odvetvi_workers_sol-518339-unsplash

Stavební průmysl

Výzva digitální transformace dodavatelského řetězce

Stavebnictví představuje největší průmysl světa, v digitální transformaci a inovacích však stále znatelně zaostává za jinými obory. Rychlejší rozvoj brzdí i obrovské množství různých formátů v rámci ekosystému stovek nepropojených SW řešení. Tato fragmentace má za následek nesčetné množství chyb a schopnost efektivně plnit požadavky úřadů a investorů a je překážkou pro transformaci stavebnictví na průmysl 4.0. Výsledkem této výzvy je rodící se propojující platforma OpenBuilt, které umožňuje všem aktérům ekosystému výměnu dat a služeb přes bezpečnou integrační vrstvu s možností využití široké škály aplikací postavených na stejném principu.

Technologie jako BIM (Building Information Modeling) a VDC (Virtual Design Construction) jsou stále na vzestupu. Jednoznačným trendem v odvětví je nástup 3D tisku na průmyslové škále, dále pak ekologická řešení v používání stavebních materiálů, které dokáží pohlcovat CO2 a zavádění využití specializované robotizace.

Působí Vaše společnost ve stavebním průmyslu?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti stavebního průmyslu. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro firmy ve stavebnictví zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming ze stavebního sektoru

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami ze stavebnictví v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc