Zavřít
Biochemistry scientists at work . Mixed media

Zdravotnictví a farmacie

Pandemie ukázala důležitost inovací ve farmacii a zdravotnictví

Pandemie ukázala, jak významnou roli hrají inovace a digitální technologie ve farmacii a zdravotnictví. Obnova zdravotnických systémů, zrychlená digitální transformace po pandemii, přeshraniční projekty zahájené Evropskou komisí, vzestup digitálních terapeutik a posílení Digital Health. Tyto oblasti budou v Evropě dominovat. Svou významnou roli v oblasti prevence, zvládání nebo k léčbě zdravotních poruch nebo nemocí sehrají také aplikace ze skupiny digitálních terapeutik (DTx – Digital Therapeutics). Mezi inovativní nástroje Digitální zdravotní péče (Digital Health) patří internet lékařských věcí (IoMT), vzdálené monitorování pacientů (RPM), virtuální realita (VR), rozšířená realita (AR) a zpracování velkých objemů dat. Techniky umělé inteligence (AI) a strojového učení (ML) se chystají v příštích letech posílit své vedoucí role.

Působí Vaše společnost ve zdravotnickém nebo farmaceutickém sektoru?

Naši konzultanti pro inovace mají praktické zkušenosti a znalosti z oblasti zdravotnického a farmaceutického průmyslu. Vždy se snažíme pochopit, jak vaše firma realizuje své inovační projekty, abychom mohli odborně určit, který způsob financování bude z Vašeho pohledu ten nejoptimálnější. Spojte se s námi a společně najdeme řešení, jak nejlépe podpořit rozvoj Vašich inovativních projektů.

Specialisté Ayming jsou tu pro Vás

Naše odborné služby pro firmy ve zdravotnictví a farmacii zahrnují:

Využijte služby Ayming pro daňový odpočet na výzkum a vývoj

Odpočet na výzkum a vývoj

Více zde

Využijte služby Ayming pro firemní dotace z EU fondů

Evropské dotační programy

Více zde

Využijte služby Ayming pro Transferové ceny

Transferové ceny

Více zde

Reference Ayming ze zdravotnického a farmaceutickém sektoru

Ayming dlouhodobě spolupracuje s firmami ze zdravotnického průmyslu v rámci celé ČR. Rádi Vám na vyžádání zašleme reference.

Spojte se s našimi konzultanty a společně zjistíme víc