Zavřít

Odpočet na VaV - Projektová dokumentace

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Webinář: Projektová dokumentace VaV – Typická rizika a zkušenosti z kontrol
Aktuality

Zveme Vás na webinář: Projektová dokumentace VaV

Typická rizika a zkušenosti z kontrol

Termín, do kdy musí být projektová dokumentace (PD) k uplatnění odpočtu na VaV schválena osobou oprávněnou jednat za společnost, se blíží. Nepodceňte vypracování klíčového dokumentu při uplatnění odpočtu VaV a vyvarujte se častým nedostatkům, které v rámci finanční kontroly končí krácením odpočtu a doměrkem daně.
Na tomto webináři Vás daňový expert Ing. Ondřej Havle seznámí s problematikou projektové dokumentace výzkumu a vývoje nejen z pohledu firem, ale také daňových úřadů.

Na webináři se dozvíte:

  • Co je projektová dokumentace, proč se sepisuje a jaký je její hlavní účel
  • Legislativní rámec, povinné náležitosti a lhůty
  • Nejčastější rizika a typické chyby v projektové dokumentaci
  • Zkušenosti z daňových kontrol

Webinář je zdarma a je navržen na 60 minut.

Proč se zúčastnit

Dozvíte se nejen užitečné ale také praktické informace od odborníka, který se tématem přímo a dlouhodobě zabývá, a nabízí cenné rady i díky zkušenosti z působení na straně úřadů.

Přednášející

Ing. Ondřej Havle – daňový expert s více než 20letou praxí. Zastával vedoucí pozici v rámci daňové správy, má cenné zkušenosti v oblasti kontrolní činnosti finančních úřadů. Zastupuje firemní klienty v daňových řízeních, kontrolách a jednáních s finančními úřady.

Pro koho je webinář

Webinář je vhodný pro management, CFOs, finanční a daňové pracovníky a pro všechny, kteří dohlíží nebo zodpovídají za zpracovávání odpočtu na výzkum a vývoj.


Akce se koná pod záštitou AMSP  www.amsp.cz

Termín webináře

Čtvrtek 13. 5. 2021  10:00 – 11:00

Jak se přihlásit

Registrujte se zdarma na email: seminar_cz@ayming.com
Přihlásíme Vás a poté Vám přijde potvrzení ze systému.

Můžete využít také náš registrační formulář

Nemůžete se zúčastnit webináře, ale máte dotaz k problematice dokumentace odpočtu na výzkum a vývoj?

Kontaktuje nás na kontaktcz@ayming.com

Technické požadavky

Používáme platformu GoToWebinar. Instalace a používání programu GoToWebinar jsou velmi snadné a intuitivní a fungují na všech běžných uživatelských systémech PC i Mac. Můžete se také zúčastnit na mobilním telefonu s Androidem. Technické požadavky v angličtině zde. ⧉

Akce není určena pro dotační poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Děkujeme za respektování těchto pravidel.