Zavřít

Proč uplatňovat odpočet na výzkum a vývoj s Ayming

Expertíza, zkušenosti a garance.

piloter-innovation

1. Dlouholeté zkušenosti

V rámci poradenství při využití odpočtu na podporu VaV disponuje Ayming na českém trhu nejvyšším počtem klientů, nejvyšším počtem uplatněných projektů VaV i nejvyšším počtem úspěšných daňových kontrol. Na mezinárodní úrovni působíme již více než 30 let, v České republice od roku 2009. Ayming je silná a renomovaná mezinárodní společnost, lokálně však pracuje flexibilně a dle individuálních potřeb klientů. Ayming je u vzniku legislativy a metodických pokynů týkajících se odpočtu na podporu VaV díky svému působení v pracovní skupině při Úřadu vlády.

2. Technická i daňová expertiza

Naši konzultanti pro inovace se specializují na odpočet na výzkum a vývoj, znají legislativu, judikáty i praxi. Jedná se o inženýry s technickým VŠ vzděláním specializující se na konkrétní průmyslové odvětví.
V Ayming dále pracují špičkoví daňoví poradci, s rozsáhlými zkušenostmi z daňových kontrol a obhajoby odpočtu na podporu VaV. Všichni experty Ayming kladou důraz na minimální zatížení zaměstnanců klienta a co nejefektivnější spolupráci.

3. Ověřená metodologie a garance

Za naší metodikou stojí dlouholeté mezinárodní know-how a zkušenosti z ČR. Systematicky ji přizpůsobujeme změnám v legislativě a zdokonalujeme na základě potřeb klientů. Umíme odpočet na VaV kombinovat s dotacemi a zamezit riziku nepovoleného dvojího financování. Za naši práci ručíme odměnou a smluvně garantujeme odpovědnost za případné škody.

Máte zájem o více informací? Máte konkrétní dotaz? Napište nám!