Zavřít

Odpočet na VaV - daňové kontroly

22 Bře
Online
Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Webinář: Odpočet na výzkum a vývoj – 5 klíčových doporučení z daňových kontrol

Odpočet na výzkum a vývoj

Připojte se na webinář: 5 klíčových doporučení z daňových kontrol

Úterý 22. března 2022 10:00 – 11:00

Získejte cenné informace o daňových kontrolách, které specialisté Ayming nasbírali v průběhu obhajoby daňových kontrol odpočtu na podporu výzkumu a vývoje z let 2019-2021.

Ředitelka Ayming ČR, Kristína Šumichrastová, a zkušený daňový expert Ondřej Havle, Vám představí klíčová doporučení k bezpečnému uplatnění odpočtu na výzkum a vývoj v roce 2022.

Veškeré informace, které zazní, vycházejí a reflektují zásadní nálezy a metodické závěry správce daně v rámci daňových kontrol odpočtu na podporu výzkumu a vývoje v celé ČR.

Na webináři získáte tyto informace:

  • Shrnutí aktuální situace
  • Klíčová doporučení k uplatňování odpočtu na VaV
  • Nejčastější chyby, kterých se firmy v ČR dopouští
  • Odpovědi na dotazy účastníků

Webinář je zdarma a jeho doba je 60 minut.

Registrujte se zdarma zde

Proč se zúčastnit

Webinář povede Mgr. Kristína Šumichrastová Spojte se s Kristínou Šumichrastovou na LinkedIn – ředitelka Ayming Česká republika, s více než 14ti letou praxí v oblasti financování inovací, má cenné zkušenosti v oblasti kontrolní činnosti finančních úřadů.

O své know-how se podělí také Ing. Ondřej Havle Spojte se s Ondřejem Havlem na LinkedIn, zkušený daňový poradce daňový expert s více než 20letou praxí. Zastával vedoucí pozici u daňové správy a dnes zastupuje firemní klienty v daňových řízeních, kontrolách a jednáních s finančními úřady.

Dozvíte se, jak vypadá současná situace a získáte také informovaný pohled „zevnitř“.

Pro koho je webinář

Pro všechny zájemce z řad firem, které se zajímají, jak financovat svůj výzkum a vývoj.

Termín webináře

Úterý 22. 3. 2022  10:00 – 11:00

Přihlášení na webinář je zdarma

Registrujte se zdarma zde

Nemůžete se zúčastnit webináře, ale máte dotaz k problematice dotací, dotačních výzev a programů?

Technické požadavky

Používáme platformu GoToWebinar. Instalace a používání programu GoToWebinar jsou velmi snadné a intuitivní a fungují na všech běžných uživatelských systémech PC i Mac. Můžete se také zúčastnit na mobilním telefonu s Androidem. Technické požadavky v angličtině zde. ⧉

Akce není určena pro dotační poradce ani pro zaměstnance společností podnikajících v poradenství. Děkujeme za respektování těchto pravidel.