Zavřít

Dotační projekty - konzultace

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Bezplatná konzultace při realizaci dotačních projektů v aktuální složité situaci
Aktuality
20 března, 2020

Plně si uvědomujeme, že Vaší prioritou jsou v tuto chvíli hlavně Vaši zaměstnanci a zajištění chodu celé Vaší společnosti.

Nicméně by byla škoda, kdyby Vás aktuální situace o Vaší dotaci, jejímuž získání jste věnovali jistě nemalé úsilí, připravila. Současný nouzový stav může znamenat pro projekty v realizaci velké problémy, a to zejména pokud nebudou identifikovány včas a nepodniknete kroky k jejich eliminaci.

Možná právě vy v tuto chvíli řešíte otázky, jak s Vaším projektem v této komplikované situaci naložit a co dělat pro to, aby nebylo ohroženo získání dříve přiznané podpory. O to více, že finanční zdroje mohou být pro nastartování Vaší společnosti po odeznění stávající krize zásadní.

Naše společnost Ayming, která se specializuje na problematiku evropských dotací už více než 10 let, se proto rozhodla, že nejen svým klientům, ale i všem ostatním společnostem, které požádají o odbornou pomoc, poskytne bezplatnou odbornou konzultaci.

V rámci konzultace s Vámi naši dotační konzultanti budou:

  • sdílet aktuální informace, plánovaná opatření a změny v rámci dotačních programů
  • projdou možná rizika týkající se Vašich projektů
  • pomohou Vám stanovit další postup či učinit potřebná rozhodnutí
  • zodpoví Vaše další konkrétní dotazy.

Věříme, že v oblasti, které rozumíme, můžeme přispět ke zmírnění dopadů aktuálních problémů na české firmy. Jsme proto připraveni věnovat své odborné kapacity a pomoci firmám uchovat finanční zdroje v podobě dotací. Bez nároku na odměnu, dokud krize neodezní a budou nám stačit naše kapacity.

Kontaktujte: Dotační pohotovost Ayming na dotacnipohotovost@ayming.com

S přáním rozvahy a hlavně zdraví,

Tým Ayming Česká republika

Zobrazit komentáře

Žádné komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *