Zavřít

COVID-19

Experti na odpočet na výzkum a vývoj > Aktuality > Aktuality > Koronavirus (COVID-19) – info pro klienty – aktualizováno
Aktuality
23 března, 2020

Jak už jistě víte, situace s pandemií Koronaviru má dnes zásadní zdravotní a ekonomický dopad nejen na Česko, Evropu ale na celý svět.

Podpora úsilí v boji s virem COVID-19 je proto prioritou celé naší skupiny Ayming. V tomto náročném období jsme zde a připraveni pomáhat Vám udržet si výkonnost a soustředit se na Váš hlavní business.

Proto jsme v Ayming podnikli tyto kroky:

  • Kvůli ochraně zdraví našich zaměstnanců a všech klientů jsou naše kanceláře uzavřeny a týmy pracují vzdáleně na SmartWorking.
  • Jsme Vám k dispozici díky digitálním nástrojům, abychom Vám mohli poskytovat naše služby agilně a proaktivně, ve stejné kvalitě.
  • V rámci našeho poradenství pravidelně organizujeme online schůzky na dálku, abychom udržovali naše vzájemné kontakty.
  • Zavedli jsme speciální službu pohotovost Ayming

Co můžeme udělat, abychom vám pomohli?

  • Všechny naše mezinárodní pobočky Ayming fungují. V zemích, kde byla přijata opatření k omezení pohybu lidí, jednáme v souladu s těmito pokyny. Jsme okamžitě schopni přejít na režim vzdálené práce, abychom mohli pokračovat v bezproblémové spolupráci v zabezpečeném a důvěrném prostředí.
  • Zavedli jsme plány pro zajištění kontinuity provozu a přijímáme veškerá nezbytná opatření k ochraně našich produkčních služeb a probíhajících projektů.
  • Intenzivně pracujeme na zavedení a používání dalších platforem pro vzájemnou komunikaci: virtuální schůzky, workshopy i webináře.

Jsme na největší profesní sociální síti-LinkedIn

Sledujte nás pro aktuální a nejčerstvější informace, které sdílíme okamžitě.

Užitečné odkazy

Děkujeme Vám za trpělivost i podporu a přejeme klid a zdraví.

Tým Ayming ČR.
Tuto stránku budeme průběžně aktualizovat, podle vývoje situace. Datum aktualizace: 23.3.2020

Máte další dotaz či žádost?